Trumpia ammuttu

Ateistien suureksi pettymykseksi Trump ei kuollut. Haavoittui korvaan.

Parempi sihti ensi kerralla veljet?
18351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Ei ateisti ammu vaan uskovainen anteeksiannettu rikollinen .

Äänestä

Mitä sitten?

Äänestä

Mikä on rajapinta railin suhde ja kulmat aloitukseen ja ampumisiin ?

Äänestä
  • Siinä missä esim. American Atheist järjestö tekee kamppista ateismille tärkeiden asioiden puolesta esim. poliittiselle puolelle ja jakaa infoa toiminnastaan. Palsta-ateismin rajapintaraili on jumittunut omiin itselleen huvittaviin olkiukkoihinsa. Ja niiden mielikuvitusseikkailuiden dokumentointiin muiden suureksi huviksi. No onhan ne tietenkin huomattavasti parempia kuin esim. palsta-ateistinen älämölö tai eritekeskustelu.

    https://www.atheists.org/

    Äänestä

Ateistit hyväksyvät ampumisen, mutta harmittelevat huonoa sihtiä. Tämä kertoo paljon ateisteista.

Äänestä
  • Teistit kiroavat Jumalaa, koska ei osunut paremmin. Tämä paljastaa teistien pirullisuuden.

    Äänestä

Miksi avaaja, Kristitty USKOO että on "pettymykseksi" jos joku ei kuole ja kutsuu vielä
muita teistejä lopussa ajattelemaan samoin?!

Kristus rapauttaa!

Jumala hyväksyy sodan Ukrainassa ja lasten ampumisen siellä ja Isrelissa/Gazazza, mutta teistit kuorossa harmittelevat huonoa sihtiä. Tämä kertoo paljon teisteistä.

Teistit ihannoivat väkivaltaa ja on avaajan mielessä "pettymys" jos tussari ei osu?

Äänestä

Oli todella pienestä kiinni ettei Trump kuollut.

Äänestä
  • Jos hitler olisi onnistuttu tappamaan lukuisista yrityksistä niin seurauksena olisi valittu pätevämpi kaveri johtoon, saksa olisi voittanut sodan ja historia oltaisiin kerrottu uudelleen .

    Äänestä

Mitäs tästä seuraa ? Amerikan sisällisota ?

Äänestä

Trump hyvä presidentti. NATO HAJOAA

Äänestä
  • Ukrainasta tulee osa äiti Venäjää ellei Ukraina saa aikaan Venäjän veroista armeijaa

    Äänestä

Trump on kuollut!

Äänestä
  • Aivan verenhukkaan!

    Äänestä

trumpilla oli flunssa ia huusi taistele 🤣🤣🤣

Äänestä
  • Ilmeisesti huusi putinille!

    Äänestä

Amerikkalaiset eivät ole arvaamattomia, sillä kaikkihan arvaavat, että joku heistä tekee jotain kamalaa, kun he kokoontuvat. Syystä turvamiehiä tulvii joka paikassa.

Äänestä

Väkivaltainen ja moraaliton uskovainen heijastaa taas kerran omaa ajatusmaailmaansa kuvitelmiinsa "ateisteihin".

Surullinen tapaus. Auttaako terapiakaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ateistien suureksi pettymykseksi Trump ei kuollut. Haavoittui korvaan.

Parempi sihti ensi kerralla veljet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu