jeesus oli flunssassa ja huusi taistele

jos nykyaikana media luo tällaista paskaa niin millaista paskaa on raamattu 😠
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tekää paranu on Raamatun sanoma, eikä muuksi muutu ellette usko minunsanojani, hukutte synteihinne, Jeesuen sanat ovat vakavat.

Äänestä
  • Mikä on paranu?
    Onko se ehkä ulkohuussi?

    Äänestä

  • Anonyymi00001 kirjoitti:

    Mikä on paranu?
    Onko se ehkä ulkohuussi?

    Ulkohulluutella mitä tekemistä paranuksenkanssa, luopua väärintehdydystä asioita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

jos nykyaikana media luo tällaista paskaa niin millaista paskaa on raamattu 😠

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu