En jaksa enää tätä suomi24 paskaa

näkemiin ja hyvästi, hankkikaa elämä juntit.
9130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Elämät on nykyään aika kalliita, synnytyssairaaloitakin suljetaan kun ei rahat riitä Suomen kansan suureksi ja voimakkaaksi kasvamiseen.

Voisiko aloittaja antaa minulle omansa?

Äänestä

Aloittajana alkaisin nistiksi, ihanaa elämää.

Äänestä

Näkemiin hetkeksi.

Äänestä
  • Joo, kohta taas roikkuu täällä, eri nimellä joka on tietenkin Anonyymi2.

    Äänestä

Varmasti, joo.

Äänestä

Putinisti otti pultit.

🤣

Äänestä
  • Aloittajana menisin töihin enkä uikuttaisi täällä köyhyyttä.

    Äänestä

Kyllä Suomi24 sivusto kertoo totuuden asioista ja jos olisin vanha eläkeläinen niin uskoisin kyllä näin hyvää asiasivustoa ehdottomasti ja luottaisin uutisiin.

Äänestä

On täällä tyhmää ja vähäälyistä porukkaa kommenttia laittamassa.
Hankkikaa itse elämä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

näkemiin ja hyvästi, hankkikaa elämä juntit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu