Trumpetti on soitin ja muutakin

Anonyymi-ap

On se vaan velikulta kun väisti luodin, ihan tulee talvisota mieleen jolloin hurjimmat suomalaiset väisteli luoteja. Trump, huh mikä sankari ja kehonrakentaja, nimenomaan kehonrakentaja suurimmassa merkityksessä, ihaltavaa sankaruutta. En malta olla katsomatta tämän yön rallya alkoi mihin kellonaikaan takhansa. Trump 4EVER <3

3

249

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ohi ammuttuja ne oli.

      • Anonyymi

        Kuule se oli muutamasta millisekunnista kiinni kun Trump käänsi päätänsä. Jos luoti olisi tullut 5-20 millisekuntia myöhemmin olisi se lävistäny oikeanpuoleisen hemisfäärin aivoissa ja käytännössä varma kuolema.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuule se oli muutamasta millisekunnista kiinni kun Trump käänsi päätänsä. Jos luoti olisi tullut 5-20 millisekuntia myöhemmin olisi se lävistäny oikeanpuoleisen hemisfäärin aivoissa ja käytännössä varma kuolema.

        Mutta totta joo ohi ampui kun käänsi päätänsä, yksi luoti olisi olsi lävistänyt aivot ilman tuota päänkääntöä. Yleisössä olevaan osui kuitenkin päähän. Luultavasti yritti tähdätä alemmas kun Trumpetti-mies meni maihin. Kyllä oli niin idiootti ampuja että ei voi kuin myötähäpeää tuntea. Rassukka varmisti Trumpin voiton. Itse löin huomattavan suomman Trumpin puolesta vedonlöyntiin kun tajusin ammunnan ennen kuin kerroin ehti laskea. Vieläkin kerroin 1.4 eli 1000 ni se on melko varma 140€ voitto.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      249
      3182
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      19
      1780
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      23
      1453
    4. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      138
      1312
    5. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      104
      1268
    6. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      80
      1268
    7. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      1072
    8. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      1045
    9. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      135
      982
    10. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      967
    Aihe