"Matkustaminen siirtolaisagendan tuottamaan "monikulttuuriseen Ruotsiin" ei välttämättä ole paras idea. Sunnuntaina Malmöstä löydettiin palanut auto, jossa oli kaksi ruumista. Uhrit olivat Britannian kansalaisia ja auto vuokrattiin Kastrupin lentokentällä vain muutama tunti ennen kaksoismurhaa"
https://mvlehti.net/2024/07/17/kaksi-brittia-matkusti-kesareissulle-malmoon-tapettiin-ja-poltettiin-vuokra-autoonsa-parissa-tunnissa/
https://mvlehti.net/2024/07/17/kaksi-brittia-matkusti-kesareissulle-malmoon-tapettiin-ja-poltettiin-vuokra-autoonsa-parissa-tunnissa/
Vastaukset 7
Vanhimmat
Heja Sverige
Jos sinulla on käytettävissä panssari pataljoona ja ilmatuki, niin matkustaminenkaan ei ongelma.
Autogrilli kuumana ollut
Se on sitä rikkautta.
Kulttuuri rikkautta alistu tai anna henkesi
Vihdoinkin gootti-hurrit ovat alkaneet saada omien tekojensa mukaan. Niin paljon pahaa ja väkivaltaa levittivät Euroopassa, ennen kuin 900 jKr. päätyivät (nyky-Ruotsin ja -Norjan) saamelais- ja 1200 jKr suomalaismaillemme Pohjolaan.
"Hassuja" saamelaisia ruotsalaiset kauppasivat mm. Euroopan sirkuksiin häkeissä töllisteltäviksi.
Nyky-Suomemme puolelle päästyään (1200-luku) alkoivat myydä suomalaislapsia Lähi-idän haaremeihin muslimi-pedojen orjiksi ja pantaviksi.
Ruotsalaisten tulisi poistua mailtamme, niin Ruotsista, Norjasta kuin Suomestakin, viedä lähi-itä-kaverinsa mukanaan takaisin Iranin vuoristoon, josta heidät 70 eKr häädettiin hevonhelvettiin. Valitettavasti tuo "ruotsiapuhuva, arjalainen parempikansa" suuntasi sieltä matkansa kohti länttä. Ja sen jälkeen Eurooppa ei enää ole ollut entisensä.
Mm. Topeliuksen satu Koivu ja tähti kertoo kauniimman version noista kauas kotoa myydyistä lapsista.