Toivottavasti Harris...

...voittaa vaalit jo ihan siksi että fanaattiset änkyrät täällä saavat kynsilleen
165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Biden on nyt historiallisen valinnan edessä? Hän voi hypätä pois ja tehdä Harrisista USA:n ensimmäisen nais presidentin!

Tämän jälkeen Trumpilla on vaikeampaa. Tämä tuomari ja syyttäjä Harris voi kohdella Trumppia kuin tavallista rikollista.

Bidenillä on nyt ISO valtikka kädessään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

...voittaa vaalit jo ihan siksi että fanaattiset änkyrät täällä saavat kynsilleen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu