Toivottavasti itäkylän jää

Pois kauhavaan liityttäessä
7390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jäähän ny toki. Kukas mullikoota riesaksensa haluaas.

Äänestä

Moon samaa mieltä aloottaja kans!Se itä kylä pitää jäärä pois!

Äänestä

Eiköhän Itäkylä liity muiden kylien mukana.

Äänestä
  • Tottakai me liitytään.Muutsma kitisijä ei sitä estä.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Tottakai me liitytään.Muutsma kitisijä ei sitä estä.

    niin liitytään , mutta ei kauhavaan

    Äänestä

Minulla on niin iso meisseli että olette kaikki kyläläiset kylästä riippumatta pelkkiä t.y.n.k.ä.k.u.l.l.e.j.a.

Buhahaa

Äänestä
  • Se vaan tuntu sun mielestä isolta,kun reikä oli niin pieni.😁

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pois kauhavaan liityttäessä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu