Oletko tavannut tai nähnyt oodi-womenia koskaan?
Oodi-women
Anonyymi-ap
6313
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/77b38250-ca38-4c48-8414-1ad16016a36c
Seksiä saaressa
Valkeakoskella sijaitsee saari, jossa on vietetty aikaa alasti jo vuosikausia. Sittemmin saari on saanut aivan uudenlaisen käyttötavan: siellä harrastetaan avoimesti seksiä toisten silmien edessä.
Tänään klo 17:00
Vilkkaasti liikennöity seututie 130 kulkee Vanajaveden järvimaisemassa Valkeakosken Sääksmäellä.
Komean Sääksmäen sillan tuntumassa tie halkoo pientä saariryhmää.
Karttaan paikka on merkitty Vihdassaarina, mutta viime aikoina idyllinen alue on saanut aivan toisenlaisen, suorasukaisen nimen: nyt siitä puhutaan seksikallioina.
Heti kirjoituksen jälkeen Viki on nähty liftaamassa kakkostiellä.
Mites muuten sattuikaan, että tie joka tuonne vie on vielä se kakkonen...
Kuulehän vähäosainen, Sääksmäelle vie tie nro. 130, eli entinen kolmostie, kakkostie ei ole siellä päinkään.
Katos perkele, pari vuosikymmentä pois Suomesta ja en enää muista mikä tie vie mihinkin.
Muistelin että se olisi kakkonen joka vie Tampestereelle, matka jonka varrella Valkkari olisi, mutta vittu, väärässä olen.
Kiitos että korjasit; huomatkaa että osaan omistaa virheeni.
Eipä mitään, kaikkihan me erehdymme, vielä kun opettelet kirjoittamaan ilman kirosanoja......
Olen käynyt Oodi kirjastossa ja nähnyt siellä monta womenia, mutta mitähän mahdoit tarkoittaa tuolla typerällä kysymykselläsi?