"Kolme syyskuun 11. iskujen suunnittelusta syytettyä miestä ovat sopineet tunnustavansa syyllisyytensä vastineeksi kuolemantuomioiden muuttamisesta elinkautisiksi. Aiheesta uutisoivat muun muassa New York Times ja Guardian."
Tapetaan jos et tunnusta!
Anonyymi-ap
5161
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mikä pointti?
Ketä kiinnostaa näiden tunnustukset, ne on jo lopetettavien rivissä. Pidättäköön vaikka hengitystä jos on eri mieltä tuomiostaan.
Teloitus olisi näille saastoille liian helppoa, sotilasvankilaan loppuiäksi kuri kuin merijalkaväen boot campillä, ja hakkataisiin lähes joka päivä? Ruokana porsasta ja muuta kiellettyä. White Power vankien joukkoon. Muille vangeille määräys/uhkailua jos kuolevat?
Imaamit ei luvannu riittävästi neitsyeitä. Ghähähähä:)
Suomeen sama käytäntä. Rosvo saunan taa ellei tunnusta. Rikokset ratkeaisivat nopeasti ja paljon nykyistä halvemmalla.
mikä sivistymaa jos siis kuolema tuomin OLEMASSA ees?? suomes olisivat pari vuotta ja eka kertalaisina stubb armahtaa ehdonalaiseen kuten se törkeän huumerikollisen ..