"Volkswagen Transporter ja Caravelle ovat nyt kokonaan uusi auto, ja Ford Transit/Tourneo Customin sisarmallina ensi kertaa koskaan lainatavaraa"
Moottori julkaisun pöyristyttävä uutinen!
Että ford laatua huh?
Vw transporter T7 on jatkossa ford transit
7
941
Vastaukset
- Anonyymi
Kertoo paljon klonksvagenin laadusta. Menivät töhrimään transit customin keulan klonksvagenin merkillä. Voi voi.
- Anonyymi
Väliä? ihan sama.
- Anonyymi
Uutuus on Transitporter T7,susi jo syntyessään
- Anonyymi
Henkilöautopuolella eräät uudet Fordin sähköautomallit ovat tekniikaltaan Volkswageneita. Onko Euroopan Ford luopumassa omasta autosuunnittelusta?
- Anonyymi
Transhit-kopiosta tuli T7... Hyi, muutan merkkiä ehdottomasti. Tämä on sama kuin Fiat Ducatoa myydään Toyotana. MIKSI KAIKKI PITÄÄ PILATA`???
- Anonyymi
Blääh euro 💩 koko rahalla, laten unelma.
- Anonyymi
Ei enää tartte ostaa tarnsportteria. Onneksi näitä 6 malleja vielä vuosia löytyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1135263
- 675064
- 914124
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753610Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603218- 432801
- 152297
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️521924- 401800
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.371638