En nähny Marinia muuten Pariisissa

Onko rahat loppu, vai eikö kukaan halunnut häntö seurakseen? Olis ollu vääärä paikka kyllä. Siellä kokoontui urheileva nuoriso.

Ehkä Sanna nähään para-viikoilla. Olis kiva.
2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi voi. Persujen jatkuvaan Marin-ulinaan eivät enää tartu edes toiset persut. Koitahan jaksaa.

Äänestä

Sanna on niin kaunis ja hän pitää kunnonpalkalla luentoja missä haluaa, ja menetimem huippu Pääministerin.

Saimme tilalle vanhoja akkoja ja yhden vanhan harmaan ukon. He vievät suomena tuhoon pikkuhiljaa.

Ei näkynyt Orpoa Para-kisoissa, ei Presidenttiä eikä muuten Olympiajohtoa lainkaan, sekä tv-mainonta ja esitys on todella heikkoa . Yle taitaa olla ainoa joka heitä edustaa ja näyttää kisoja. Kiitos siitä

Persutthan ja hallitus on ajamassa Yle konkurssiin niin kuin muutakin suomea.

Ei näkynyt viherjuojaa ja säkittäjää eikä Tynkkyskää mustan oriinsa kanssa, hän lihoo ja kohta ei mahdu ruutuun ja läskistyy.

Persut vihaa mamuja, tummia ja heitä, jotka on tulossa suomeen työhön. Mutta huomaatteko hän itse makaa kuitenkin heidän kanssa ja pnettaa tummilla itseään.

Kouvolassa oli perusjen kesäkokous ja kuulemma siellä oli muutamia ihmisiä eli kannatus laskee rasisti puolueen väellä.

Kukahan näitä valopäitä äänesti, varmaan suomen tyhjäpäät ja peräkammarin lortto pojat. Jotka kotona pukeutuu mekkoihin ja istuvat kortistossa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko rahat loppu, vai eikö kukaan halunnut häntö seurakseen? Olis ollu vääärä paikka kyllä. Siellä kokoontui urheileva nuoriso.

Ehkä Sanna nähään para-viikoilla. Olis kiva.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu