4v 8kk,,,,, Vainottuna 24/7/ hiukan faktaa,,

Muutin tähän yksiöön 8v sitten, talossa on 3as kerrosta,joissa 9 huoneistoa.
Alkuvuosina ihmettelin kuinka nopeasti ihmiset vaihtuu, omassa huoneistossa edellinen vuokralainen oli viipyhyt 2 viikkoa!
Ajattelin kaupunkiasukkaat ovat sen tapaisia, enkä asiaa sen enempää pohtinut
Pikemminkin huvittunut kun välillä tuntui että koko ajan joku muuttaa , ainainen kolina rappukäytävässä. Mutta se johtuikin muusta.
Vuokraisäntä kehui että; "Tämä on hiljainen talo" Siitä sain selvyyden miksi niin hiljainen?
3 asunnon kautta tapahtuva salakatselu perustui pikemminkin kuunteluun, kuin silmillä näkemiseen. Päätin 5v sitten kokeilla näkyykö internet toimintani heille.
Tein kesken tutkimustyötäni kokeen, Virittelin pilkkakuvan Google haulla naapurin yhdestä pariskunnasta, Murjoin häpäisevää tekstiä siihen heistä. (kuvakaappaus)
Mies oli kaupalla ja tuli kotiin, ensimmäiseksi kuulin huudon "MITÄ TÄMÄ ON!
siitä alkoi 2tunnin teatteri jossa heidän aikuinen lapsensa oli mukana.
Minut halusi mukiloida, Korostan etten mihinkään lähettänyt kuvakaappausta jonka väsäsin. vaan poistin sen tallentamatta!
Siitä alkoi tämä helvetti, joka jatkuu yhä, paraikaa yläkerran jengin johtaja hiirenhiljaa kuuntelee josko puhuisin samalla kun kirjoitan tänne, Ovat hälytystilassa 3 asunnossa olleet eilisestä lähtien.

Viimeisen vuoden olen käyttänyt heidän toimiensa tarkkailuun ja miettien milloin he näkivät sivustoja joilla olin, ja milloin onnistuin saamaan heidät pois niistä, paljonko feikkisivuja syöttivät, kun uskoin heidän uusiin kohtauksiin ja piuhojen vetelyyn, et nyt ne lopetti. Vaan ei päinvastoin olin taas avoinna kaikkien kutsuvieraidenkin nähtäväksi.parhaimmillaan yli10henkeä

Suurin läpimurto tapahtui kun viimeinkin tajusin miksei heidän liikeistään jää todisteita internettiin, kun koko ajan ovat läsnä ihollani. siitä seuraavassa osassa
Näkymättömät Kuokkavieraat "

0

433

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

        Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
        Maailman menoa
        299
        3607
      2. Muovikassikartelli

        Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
        Talousrikokset
        29
        1996
      3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

        Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
        Maailman menoa
        44
        1626
      4. Mikä tekee sen

        Vetovoiman kaivatussasi?
        Ikävä
        84
        1481
      5. Hallintooikeus..

        "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
        Pyhäjärvi
        88
        1208
      6. Harmittaako joku

        Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
        Ikävä
        143
        1159
      7. Miksi et vain uskalla!?

        On niin ikävä...
        Ikävä
        81
        1064
      8. Olen rakastunut

        varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
        Ikävä
        95
        1012
      9. Kannattaa ymmärtää se asia

        että mitään stalkkausta tai hakkerointia ei tapahdu. Oikeasti kannattaa tutkituttaa päänsä.
        Tunteet
        211
        846
      10. Jos se joskus oli molemminpuolista

        niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
        Ikävä
        61
        777
      Aihe