Harrisin jatkuva haukkuminen ei tuo vaan vie äänestäjiä Trumpilta.
Harris häviäisi vaa'ankieliosavaltioissa vakavasti otettavalle rebujen ehdokkaalle, mutta epätoivossaan törkeyksiä huutavan Trumpin Harris voittaa.
Harris häviäisi vaa'ankieliosavaltioissa vakavasti otettavalle rebujen ehdokkaalle, mutta epätoivossaan törkeyksiä huutavan Trumpin Harris voittaa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Donnien ei kantsisi hokea tuota "she´s crazy" -slogania..
Harrisin kannalta kannattaa. Mutta Tumpilla meni korttipakka sekaisin, kun Biden poistui näyttämöltä. Toki Tumppi edelleen haukkuu Bideniäkin, vaikka ei ole enää vaaleissa mukana.
Luulisi Trumpin liikkuvien kannattajien silmien jo avautuvan. Äijä on oikeasti ihan kuutamolla.
Trumppi huutaa jo niin lujaa, että luulisi loppujenkin heräävän.
Kuinka paljon jenkkilässä on MAGA-jengiä, jotka ovat vahvoja uskossaan ja Trumpille hurrataan sitä enemmän, mitä härskimmin hän v'ttu'lee muille? Ei riittävästi valintaan.
Liikkuvat äänestäjät nämä vaalit ratkaisevat ja he eivät sentään kaikki arvosta naama punaisena huutavaa viha-automaattia.