Muistakaa nimi antaa

Nyt nimi listaan!!!!!!!!! Suurta suosiota saanut adressi kaipaa vain muutamia nimiä.
Sen luovuttaa pää täristen tekijä sitten joskus.
https://www.adressit.com/me_sanomme_rasismille_ja_vihapuheelle_selkeasti_ei_kay
Enoille jyrkkä ei!


Äänestä
8138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

eikö nois robotteja paljon ketä "allekirjoittaa" tai sama 1000 x

parempi se kansalaisaloitteen kautta jos jotain, eikä nekää hyödytä

Äänestä
  • Allekirjoitus yksi per sähköpostiosoite on työläs ohjelmoitava

    Äänestä

Ongelma tässä maassa on että rasismi ei kosketa vihervassuja. He saavat olla kuinka rasistisia tahansa.

Äänestä
  • Kannatan rasismin poistoja jos siihen osallistuu kaikki, myös vihervassut.

    Äänestä

  • Vihervassuista varmaan suurin osa kannattaa erittäin rasistista intersektionaalisuutta.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Vihervassuista varmaan suurin osa kannattaa erittäin rasistista intersektionaalisuutta.

    Tämä asia VESITTÄÄ heidän kaiken vouhkaamisen rasismista.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Tämä asia VESITTÄÄ heidän kaiken vouhkaamisen rasismista.

    Vain sellainen ihminen joka vastustaa rasismia teki sitä KUKA HYVÄNSÄ, MIKÄ RYHMÄ TAHANSA, voi puhua jotain rasismista. Muussa tapauksessa pitäköön suunsa kiinni.

    Ei riitä että pelkästään persujen väitettyä, muka suurempaa rasismia vastustetaan - pitää vastustaa myös vihervassujen rasismia, sekä määrättyjen tulijoiden rasismia.

    Äänestä

Allekirjoitus "Moktar Gupta".

Matut eivät enää vain vihapuhu, vaan nyt islamistit alkoivat jakaa käskyjään suomalaiselle kansalle, vievät meiltä sananvapautemme. Heitä ja heidän rikoksiaan ei saa julkisesti tuomita.

Koskeeko Guptan adressi kaikkia vihapuhujia, myös hänen omaa joukkoaan? Tuo adressi itsessään sisältää sellaisen vihapuheen ja -toiminnan, joka ei kuulu Suomeen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt nimi listaan!!!!!!!!! Suurta suosiota saanut adressi kaipaa vain muutamia nimiä.
Sen luovuttaa pää täristen tekijä sitten joskus.
https://www.adressit.com/me_sanomme_rasismille_ja_vihapuheelle_selkeasti_ei_kay
Enoille jyrkkä ei!


Äänestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu