Miksi lekuri kohtele minua epä tasapuolisesti kun ei määrä minulle bentsoja tai Atarax ahdistuksen mutta muilla ei ole mitän vaikeuksia saada bentsoja tai Atarax ahdistuksen.
Lekuri halua olla minulle ilkeä mutta muut saa kyllä bentsoja tai Atarax ahdistuksen että ei lekurilla ole mitän bentsoja tai Atarax vastan kun hän kyllä anta nittä muille melko kevyein perustein hän ei vain halua nittä minulle kirjoitta kun hän halua olla minulle ilkeä ja sen takia hän halua että minulla on ankeat oltavat.
Lekuri halua olla minulle ilkeä.
5
413
Vastaukset
- Anonyymi
Koita saada niitä yksityiseltä. Luulen että terveyskeskus voi määrätä Ataraxia mutta niiltä ei saa bentsoja.
- Anonyymi
Mo en ymmärrä milis lääkäri kieltää ataraxin sinulta , vaihda lääkäriä,
- Anonyymi
Ilmeisesti tarkoitat epätasapuolisuudella sitä että tulet kohdelluksi toisin kuin joku toinen, olit sitten ulkomaalaistaustainen tai et. Lähtökohtaisesti terveyskeskus ei määrää bentsoja mihinkään, ahdistuksen suhteen he kokevat että on parempiakin lääkkeitä joihin ei synny riippuvuutta. Tämä on lähinnä selitys sille että väärinkäytösten vuoksi on helpompi olla määräämättä bentsoja ollenkaan, ne ovat paljon parempi lääke ahdistukseen kuin useiden viikkojen päästä vaikuttavat masennuslääkkeet joilla voi olla tosi vaikeita sivuvaikutuksia. Ei saa bentsoja muutkaan kuin sinä terkkarista. Yksityinen lääkäriasema auttaa, varmistu ettei valitsemasi lääkäri ole maininnut netissä ettei määrää PKV lääkityksiä. Atarax mulla on ihon kutinaan eikä se kyllä sen enempää väsytä kuin auta mihinkään mielialaankaan. Vanha lääke, aikanaan tehty vääriä tulkintoja vaikutuksista. Ataraxia pitäisi kyllä saada terveysasemalta, se on antihistamiini ilman riippuvuuspulmaa.
- Anonyymi00005
Atarax on lasten nuhalääke. Sen pitäs muka väsyttää ja voi auttaa saamaan unta, mikä ei todellakaan pidä paikkaansa. Seuraava päivä vaan on kahta kamalampi valvoneena.
- Anonyymi00006
Surkeasti on asiat jos ei edes ataraxia. Sitä lapsillekin sentään kutinaan. Oletko lukenut omakannasta minkälaisen kuvan olet itsestäsi antanut kun noin kielletään laimeimmatkin liemet.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 60854
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111813Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla240699- 51691
- 49609
- 57570
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k91540- 22536
- 76533
Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai43518