Mitkä ne ovat? Minä tiedän mutta kerrataan vielä asiaa.
Vihervassut huutaa monikulttuurisuuden puolesta, mutta lopulta käy niin että tulee monokulttuurinen yhteiskunta. Ihan vaan vihervassujen edesauttamana, niin hullua kun se onkin.
Vihervassut huutaa monikulttuurisuuden puolesta, mutta lopulta käy niin että tulee monokulttuurinen yhteiskunta. Ihan vaan vihervassujen edesauttamana, niin hullua kun se onkin.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Olet asian ytimessä. Vihervassarien kansandemokratia on sitä, että kaikki elossa olevat ovat samaa mieltä kaikista asioista.
Suomalaisia on vain yhden maailmanluokan suurkaupungin etnisen lähiön asukasluvun verran. Olemme uhanalainen kulttuuri. Monikulttuurisuuden nimissä tarvitsemme erityssuojelua.
Ei niillä vihavassareilla ole mitään logiikkaa… ovat feministejä ja samalla kannattavat islamia. 🤪
Ja torjuvat ilmastomuutosta, mutta roudaavat tänne väkeä lämpimistä maista suuren hiilijalanjäljen kuluttajiksi.
Ja täällä olevan kantaväestön pitäisi tehdä suurimmat uhraukset, jotta maailma pelastuisi. 🤣🤣🤣
Tohtori Eero Paloheimo lähti vihreistä. Hän ei näe järkeä tässä monikulttuurisuuskiimassa. "Jos sinulla on lasi lämmintä maitoa ja lasi raikasta vettä, niin sekoittamalla ne sinulla on kaksi lasia harmaata ja haaleaa litkua".
Paremmissa piireissä on aina tiedetty, että kulttuurien sekoittamisesta ei seuraa mitään hyvää. "Lika barn leka bäst".
Riikinruotsalaisilta tuo pääsi unohtumaan. Nyt näemme, miten siinä kävi. Sääli.
Tunaroinnin syynä on kansallinen huono omatunto lojaalisuudesta natseille toisen maailmansodan aikana. Niin hyviä kavereita olivat, että Ruotsia ei edes miehitetty. Kaikki tuolloin tiesivät, että Kiirunan rauta ja nikkeli maksettiin juutalaisten kultahampailla, mutta se ei kallonmittaajien bisneksiä haitannut.