Iskuryhmä tik tokissa

Tik tokkiin on kasattu iskuryhmä mikä metsästää pedareita, mitä mieltä olet tästä toiminnasta?
36986
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 36

Vanhimmat

Tuossahan ilmeisesti tehdään joku pikkutytön profiili ja mennään kalastelemaan pedareita vai olenkohan ymmärtänyt väärin?

Äänestä
  • Tuollaisessa houkuttelussa pikkutyttöä esittävät on yhtä syyllisiä kuin pedari itse.

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    Tuollaisessa houkuttelussa pikkutyttöä esittävät on yhtä syyllisiä kuin pedari itse.

    Yksi ketä kusettivat oli selkeästi kehitysvammainen

    Äänestä

Mikä tahansa, joka on lähtöisin Tiktokin kaltaisesta ajatteluun kykenemättömien ajatusten kaatopaikasta on lähinnä paskaa.

Äänestä
  • Siellä käy kova myllerrys tuosta ryhmästä, siellä on puolesta ja vastaan kommentteja, tunteet käy kuumana

    Äänestä

Jos olet tiktokissa niin olet pedari. Eli pedarit jahtaa toisia pedareita.

Äänestä
  • Väärin meni

    Äänestä

  • juu, ei ole täyspäisten eikä karvaperseiden paikka.

    Äänestä

Onko se rikos, jos pedari luulee tekstailevansa alaikäisen kanssa mutta todellisuudessa onkin valeprofiili?

Äänestä
  • Hyvä kysymys

    Äänestä

Halvattu, mihinkään ei voi enää luottaa.

Äänestä

Namusedät pitää saada pois liikenteestä, mitta onko maalittaminen oikea tapa?

Äänestä

Pedarien metsästäminen kiellettävä kokonaan.
Halut ne on hiirelläkin.

Äänestä
  • Poliisi hoitakoon, ei kansalaiset

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Poliisi hoitakoon, ei kansalaiset

    Yleensäkin tilanteissa joissa kansalainen yrittää ottaa poliisin valtuudet pitää mennä täysillä ja aiheuttaa vaikka vamma. Loppuu se lainvalvojan leikkiminen tylsässä elämässä.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Yleensäkin tilanteissa joissa kansalainen yrittää ottaa poliisin valtuudet pitää mennä täysillä ja aiheuttaa vaikka vamma. Loppuu se lainvalvojan leikkiminen tylsässä elämässä.

    Näin on

    Äänestä

tuon yhden naisen kuvan lisääminen sinne pedofiilisivustolle teki tuosta viritelmästä juuri saman mitä ne on aina. Sinne päätyy muitakin kuin pedofiileja kostomielessä

Äänestä
  • Tuo oli iskuryhmältä virhe tikki, syyttömien maalitus vie pohjan koko toiminnalta!

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Tuo oli iskuryhmältä virhe tikki, syyttömien maalitus vie pohjan koko toiminnalta!

    Nainen sattui vaan olemaan erimieltä asioista ja se riitti, naamakuva päätyi iskuryhmän sivuille maalitettavaksi

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Tuo oli iskuryhmältä virhe tikki, syyttömien maalitus vie pohjan koko toiminnalta!

    Mikä vtun iskuryhmä lauma aivottomia nettikuunoja muka on?

    Äänestä

En tunne tapausta, mutta tokihan pedareiden saaminen leikkaukseen tai muuhun hoitoon olisi hyvä asia. Ongelmana voisi olla sitten se, että amatöörijahtaajat tekevät virheitä ja syyttömät joutuvat leimatuiksi.

Äänestä

Näissä on aina se vaara että käydään syyttömien kimppuun kun otetaan oikeus omiin käsiin, muuten hyvä.

Äänestä
  • Totta

    Äänestä

Kuka perusti iskuryhmän? Mistä se saa rahoituksen?

Äänestä
  • Miljonääri Espanjasta

    Äänestä

Linnakundien ja odinien yhteenliittymä? Ja miksi he lähinnä hyökkäävät ihmisten kimppuun jotka on huolissaan toiminnan laillisuudesta? Epäilijöiden maalittaminen on rikollinen teko.

Äänestä

Kirjailijan mielikuvitus ryhmä. Kukaan ei kyseenalaista tarinoita😂

Äänestä

Onko demarit tutkittu?

Äänestä

En itse arvosta tälläisiä Iskuryhmiä tai muutenkaan minään kansalaispoliisina toimimista.
Ehkä silloin ymmärtäisin heitä, jos se olisi poliisin järjestämä operaatio tai tekisivät rikosilmoitukset hiljaisuudessa poliisille.

Se, että Tiktokissa julkaistaan tyyliin koiran nimet, näytetään kasvot, arvostellaan virkavaltaa ja pidetään suurinpiirtein ajojahti niitä kohtaan jotka ovat kriittisiä tämän ryhmän toimintaa kohtaan tulee kääntymään lopulta heitä vastaan.

En hyväksy pedo -tai hebefiilien toimintaa, mutta julkinen lynkkaaminen tulee kääntymään lopulta tätä ryhmää vastaan ja kun ovat tekemisissä sen yhden väärän ihmisen kanssa niin ovat itse ajojahdin kohteena. Suomessa on viranomaisjärjestelmä, jonka tehtävä on hoitaa rikosten selvittäminen ja syyllisten rankaiseminen.
Iskuryhmä yrittää esittää olevansa kansan sotureita, mutta kaikesta paistaa vain halu olla framilla ja vallantunteen kaipuu.
Ryhmän uskottavuutta syö myös se, että on Henry Afflechtin perustama jolla itsellään on rikossyytteitä takana ja vaikuttaa muutenkin hyvin narsistiselta ja sosiopaattiselta ihmiseltä.

Äänestä

Missä matu, siellä ongelma.

Äänestä

Mielestäni on valitettavaa että yksityiset kansalaiset joutuvat hoitamaan tuollaisia.

Optimi olisi se että poliisissa olisi ryhmä joka loukuttaa tuolla tekniikalla pedarit pois ihmiskunnasta.

Äänestä

Se on kansalaistottelemattomuutta. Sellaisesta kansa on vaatinut eduskunnalta ankarampia rangaistuksia. Meidän pitää vain tyytyä siihen, että kyllä hallinto hoitaa, nähtävästi.

Henkilökohtaisesti olen sitä mieltä, että hallinto ei ole pystynyt tätäkään asiaa hoitamaan, joten kansalaiset saavat puuttua asiaan - ja tulee puuttua. Lasten seksuaalinen häirintä ja raiskaukset ovat aivan liian yleisiä maassamme ja niiden tekijät puolustelevat itseään ja vastaavia aivan avoimesti.

Äänestä

Eikös se tapiopappikin juuri paljastunut PDF tiedostoksi? Hyvä iskis

Äänestä

Nyt on käsittääkseni tapiopappi niminen tubettaja, joka olisi kajonnut lapseen alapäällään

Äänestä

Parasta mitä Suomelle on pitkään aikaan tapahtunut. Kiitos iskuryhmä ♥️

Äänestä

Pedareiden metsästys pitää laillistaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tik tokkiin on kasattu iskuryhmä mikä metsästää pedareita, mitä mieltä olet tästä toiminnasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu