on kyllä aika natsistinen, mutta silti parempi vaihtoehto kuin Häävistö.
Stubbisin olemus
22
231
Vastaukset
- Anonyymi
...
- Anonyymi
Puhdas narsisti. Sopii parhaiten Kokoomukseen, siellä narsisteja piisaa.
- Anonyymi
Hyvä kuntoinen, urheilullinen ja hyvässä fitissä oleva mies on tuon näköinen.
Nykynuoret ovat pääosin pehmeitä ja huomoryhtisiä, niin poikkeus siitä voi häiritä pullamössöjä.- Anonyymi
Ripuliranne horseface ja muijansa on kans horseface
- Anonyymi
Naton sotakamreeri.
- Anonyymi
Joka toinen päivä käy näyttämässä naamaansa jossain kissanristiäisissä. Valtio maksaa suhaamisen.
- Anonyymi
Erittäin aktiivinen presidentti meillä! Sitä se nuoruus tekee!! On mukava, että hän huomio aivan tavallisia tapahtumia eikä niin virallisesti!!
Hän on tuonut presidenttiyden kansan keskuuteen!! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Erittäin aktiivinen presidentti meillä! Sitä se nuoruus tekee!! On mukava, että hän huomio aivan tavallisia tapahtumia eikä niin virallisesti!!
Hän on tuonut presidenttiyden kansan keskuuteen!!Niinistö oli erittäin arvostettu presidentti, mutta oli iältään hieman vanhempi ja kenties sillä tavalla arvokkaampi!! Loistavasti vei presidenttiytensä loppuun saakka! Kiitos siitä hänelle!
Arvostamme häntä edelleen!! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinistö oli erittäin arvostettu presidentti, mutta oli iältään hieman vanhempi ja kenties sillä tavalla arvokkaampi!! Loistavasti vei presidenttiytensä loppuun saakka! Kiitos siitä hänelle!
Arvostamme häntä edelleen!!Niinistöä arvostan erittäin paljon, teki suurmiehen työn. Seuraaja yrittää kiriä rinnalle ja saattaa jopa päästä ohikin. Ainakin on hyvin aktiivinen.
- Anonyymi
Kiltti wef oppilas tottelee hyvin
- Anonyymi
Natsihallitus
- Anonyymi
Missä? Natsithan tuhottiin jo 40-luvulla
- Anonyymi
Mielummin natsi kuin homodesantti.
- Anonyymi
Entäs kun on molempia?
- Anonyymi
Mm.helsingin Sanomien aivopesu sai niin monen äänestämään kakkosmiestä. Järkyttävä vuosi,kun valkohammas keikkui gallupeissa. Toipuuko koskaan tästä?
- Anonyymi
Oikein hyvä presidentti meillä, aktiivinen ja tehokas!!
- Anonyymi
On Stubb parempi kuin ne muut, homopekka tai pönttörehn ...
- Anonyymi
Eikös Stu.. ole myöskin b-rapun miehiä?
- Anonyymi
Beta mies
- Anonyymi
Ai, kuten Krista Kiuru?
https://images.app.goo.gl/pp9NtA73dPxv4S5SA- Anonyymi
Kauheeta! Jos persu olis noin kättään nostanut, niin ero hallituksesta olisi tullut heti! Ja varmastiero koko eduskunnasta oikeudenkäyntikulojen kanssa!
- Anonyymi
Stubb on kyllä jotenkin limaisen oloinen.Huonoin pressa Suomen historiassa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen
Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o2604198Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen
Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin1162277Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?
Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva522237Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa
taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta812187Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.
Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.1292144Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit1891856Ähtärin päättäjät
Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b751822Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no491395Arkkipiispa Tapio Luoma sanoo olevansa syvästi huolissaan lisääntyvästä rasismista ja islamofobiasta
Tarvitsemme ymmärrystä ja uskontojen lukutaitoa erilaisia perinteitä kohtaan. Rauhallinen rinnakkaiselo ja toinen toisem3941296Oletko tosiaan niin
matalalla älykkyydellä varustettu että et tajua miten sua vedätetään? Kun susta ei tykätä.1471210