Alan kohta vetämään Sustanonia

Anonyymi-ap

Olen tullut siihen johtopäätökeen, että on tullut aika. Ihmisen elämä on täynnä muutoksia, joskus huonompaan, joskus parempaan. On huomattava, että voit itse vaikuttaa positiivisesti omaan hyvinvointiisi muutoksien kautta. Älä jää vain hautaan makaamaan vaan tee asioille jotain, mitkä näet elämässäsi epäkohtina.

Olen päättynyt alkaa ottamaan syksyn koittaessa Sustanonia ja toivottavasti voin jätttää hyvästit narukäsille, hauis nyt hitusen vajaa 40cm ja jos täällä on yhtä ohutkäsisiä miehiä tiedättet miltä se näyttää ja kuinka noloa se ovi olla, varsinkin kun käy vielä salilla.

Toivottavasti tämä itse aluille panemani muutos tuottaa hyvää tulosta ja käsiin ja muuallekin kehoon alkaa tulla paremmin lihasta ja kokonaishyvinvointi kasvaa.

Älä ole elämäsi sivustakatsoja vaan toimi ja tee siitä mieleisesi.

8

568

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi voi. Itse olen saanut 52 cm kädet ilman lääkkeitä ja ihan normaaleilla rasvoilla. Mutta se on vaatinut 19 vuotta treeniä. Mihin sinulla on kiire?

    • Anonyymi

      Minulla on takana noin 35 vuotta salitreeniä ja käteni eivätole tuon paksummat. Sinulla on superhyvät geenit, minulla superhuonot. Elämän ehtoopuolella tässä ollaan, ei ole kiirettä kuten nuorempana.

    • Anonyymi

      Pojat, jos te jostain syystä olette niin lälläreitä eli lellipoikia, että ette uskalla ottaa sitä Sustaa niin turha sitten inistä jos kädet eivät kasva, lihakset eivät kasva jne. Katsokaa peiliin ja lopettaa moinen lälläriys tai lakatkaa vikisemästä että olette hardgainereita.
      Pojat, testosteroni vaikuttaa mahtavasti kehoon ja terveyteen pitkällä aikavälillä. Alhainen testo --> all cause mortality pomppaa kattoon.

    • Anonyymi

      Poikaset ja henkisesti poikaset käyttävät aineita, miehet treenaavat naturaalisti.

      • Anonyymi

        Kuinka moni mies on vetänyt vaimoasi?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuinka moni mies on vetänyt vaimoasi?

        Viimeksi veti kaupungin bussikuski kun ajoi bussia, edestä ja takaa.
        ja junankuljettaja veti koko junaa,
        kerran kun auto jäi jumiin, hinausauto veti edestä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuinka moni mies on vetänyt vaimoasi?

        Poikanen ilmoittautui ketjuun.


    • Anonyymi

      Roinaajien naisilla ei ole siveitä menneisyyksiä ja sitä pettymyksen tunnetta yritetään paikata rojuilla.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      149
      3999
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      14
      3698
    3. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      57
      3010
    4. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      12
      2992
    5. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      146
      2575
    6. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      60
      2389
    7. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      28
      2083
    8. "Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko

      "Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For
      Maailman menoa
      107
      1495
    9. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      63
      1354
    10. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      25
      1330
    Aihe