Alan kohta vetämään Sustanonia

Anonyymi-ap

Olen tullut siihen johtopäätökeen, että on tullut aika. Ihmisen elämä on täynnä muutoksia, joskus huonompaan, joskus parempaan. On huomattava, että voit itse vaikuttaa positiivisesti omaan hyvinvointiisi muutoksien kautta. Älä jää vain hautaan makaamaan vaan tee asioille jotain, mitkä näet elämässäsi epäkohtina.

Olen päättynyt alkaa ottamaan syksyn koittaessa Sustanonia ja toivottavasti voin jätttää hyvästit narukäsille, hauis nyt hitusen vajaa 40cm ja jos täällä on yhtä ohutkäsisiä miehiä tiedättet miltä se näyttää ja kuinka noloa se ovi olla, varsinkin kun käy vielä salilla.

Toivottavasti tämä itse aluille panemani muutos tuottaa hyvää tulosta ja käsiin ja muuallekin kehoon alkaa tulla paremmin lihasta ja kokonaishyvinvointi kasvaa.

Älä ole elämäsi sivustakatsoja vaan toimi ja tee siitä mieleisesi.

8

539

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi voi. Itse olen saanut 52 cm kädet ilman lääkkeitä ja ihan normaaleilla rasvoilla. Mutta se on vaatinut 19 vuotta treeniä. Mihin sinulla on kiire?

    • Anonyymi

      Minulla on takana noin 35 vuotta salitreeniä ja käteni eivätole tuon paksummat. Sinulla on superhyvät geenit, minulla superhuonot. Elämän ehtoopuolella tässä ollaan, ei ole kiirettä kuten nuorempana.

    • Anonyymi

      Pojat, jos te jostain syystä olette niin lälläreitä eli lellipoikia, että ette uskalla ottaa sitä Sustaa niin turha sitten inistä jos kädet eivät kasva, lihakset eivät kasva jne. Katsokaa peiliin ja lopettaa moinen lälläriys tai lakatkaa vikisemästä että olette hardgainereita.
      Pojat, testosteroni vaikuttaa mahtavasti kehoon ja terveyteen pitkällä aikavälillä. Alhainen testo --> all cause mortality pomppaa kattoon.

    • Anonyymi

      Poikaset ja henkisesti poikaset käyttävät aineita, miehet treenaavat naturaalisti.

      • Anonyymi

        Kuinka moni mies on vetänyt vaimoasi?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuinka moni mies on vetänyt vaimoasi?

        Viimeksi veti kaupungin bussikuski kun ajoi bussia, edestä ja takaa.
        ja junankuljettaja veti koko junaa,
        kerran kun auto jäi jumiin, hinausauto veti edestä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuinka moni mies on vetänyt vaimoasi?

        Poikanen ilmoittautui ketjuun.


    • Anonyymi

      Roinaajien naisilla ei ole siveitä menneisyyksiä ja sitä pettymyksen tunnetta yritetään paikata rojuilla.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      336
      11591
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      359
      7916
    3. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      89
      2838
    4. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      97
      2227
    5. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      148
      2131
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      8
      1626
    7. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      110
      1251
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      52
      1074
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      26
      898
    10. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      312
      782
    Aihe