Kun Trumpista tulee "diktaattori"

Sitten Joe Biden, Kamala Harris, Obamat, Clintonit, moni CNN toimittaja kokee Navalnyin kohtalon, pääsevät selliin virumaan...loppuiäkseen.
6129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuo Trumpin kostohan niitä eniten pelottaa.

Äänestä
  • Syystäkin😆

    Äänestä

Ei ikinä. Älä edes unta näe. Ennen ne ampuvat vaikka sen,mutta siintä roistosta ei pressaa tule ikinä. Toivotaan ainakin.

Äänestä
  • Mä Toivon, että Tulee🙏🏻

    Pelastaa mailmaa Usan nykyiseltä sodan ja vastakkainasettelun lietsomiselta.

    Äänestä

Aloittajan päässä lienee lepakoita.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sitten Joe Biden, Kamala Harris, Obamat, Clintonit, moni CNN toimittaja kokee Navalnyin kohtalon, pääsevät selliin virumaan...loppuiäkseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu