Mitähän YLE.n näyttelypäällikkö tekee työkseen ?

Kun siellä näkyy olevan tuollainen .
8173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tai se apulaisnäyttelypäällikkö? Mitähän se tekee? Tai se ohjelmasuositus koordinaatiopäällikkö? Sillä varmaan vastuu painaa ainakin palkasta päätellen.

Äänestä

Miettikääpä sitä, vässykät.

Äänestä

Puuttuuko Ylestä kokonaan Heteropäälliköt ?

Äänestä

Järjestää Wallinheimon häitä

Äänestä

Etätöissä kotona?

Äänestä

Tai sukupuolisen identiteetin osaston päällikkö? Mitähän se tekee.

Äänestä
  • Stalkkaa setämiehiä ylellä veikkaisin.

    Äänestä

Näyttelee päällikköä kovalla liksalla?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun siellä näkyy olevan tuollainen .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu