Minulla on teoria!

Alienit ovat salaisesti ottaneet vallan Suomessa ja tuhoavat maailmaa kaukoohjaussäteillä kun ihmisille on laitettu antennipäähän. Alienit tuhoavat aivot!

Osaako joku sanoa missä on alienien lähetysantenni jotta voin katkaista sen?
3239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aivot ovat se antenni ja se on telepaattista.

Äänestä
  • Telepaattista sodankäyntiä. Siksi vahvemmat oluetkin kauppoihin koska helpompi syöttää telepatiaa kun vastaanottaja pöhnässä. Joskus oli dokumenttia aikamatkustuksesta ja siinäkin piti olla vahvasti alkoholia veri täynnä.

    Äänestä

Käsittääkseni antenni on Kurussa. Kurun keskustasta otat suunnan koilliseen ja kävelet sinne umpimetsään TASAN 12 km. Antenni löytyy sieltä, kun tarkasti etsit.

Toivottavasti näillä ohjeilla pelastat Suomen tuholta!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alienit ovat salaisesti ottaneet vallan Suomessa ja tuhoavat maailmaa kaukoohjaussäteillä kun ihmisille on laitettu antennipäähän. Alienit tuhoavat aivot!

Osaako joku sanoa missä on alienien lähetysantenni jotta voin katkaista sen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu