lähes 400km/h......ei ole isokaan temppu mutta tässä en kerro sitä...oma kulkee jo nyt 220km/h...ja haen patenttia sille juuri. Ei tarvitse ajokorttia eikä kypärää koska on potkulauta.
On aivan mahdollista saada sähköpotkulauta kulkemaan
6
167
Vastaukset
"LAITON VEHJE,MUTTA SAADAANHAN LAUTA KONDENSAATTOREILLA KULKEMAAN,MUTTA LAUTA HAJOAA RESONANSSISTA"!!!
- Anonyymi
Ilmanvastus heittäisi sinut laudalta jo paljon pienemmissäkin nopeuksissa
- Anonyymi
Sit kun lentää laudalta +50 km/h vauhdissa, niin hyvällä tuurilla vain yksi raaka tarvitsee laittaa uudelleen ruuveilla kasaan.
- Anonyymi
Ei tarvitse ajokorttia, koska ajoura jää niinb lyhyeksi. Paras varata mieluisa hautapaikka valmiiksi. Ja ennen kaikkea, usko Jeesukseen. Muuten päädyt vauhdilla sinne, minne jokainen meistä tekojemme takia kuuluisi.
- Anonyymi
Ootko jo kokeillut ajaa sillä soratiellä kahtasataa?
- Anonyymi
Joo. Sitä potkulautaa kutsutaan myös Teslaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110964
- 525240
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452453- 302143
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131711Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421564Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301251Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351186Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892