Mikähän tuota Pasasta vaivaa ja on vaivannut jo pitkään kun hänen ääni meinaa murtua joka uutislähetyksessä? Joku sairaus? Joskushan se muistaakseni murtukin ja piti hörppiä vettä...
YLE uutiset ja Pia Pasanen?
20
731
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko Persu ajatellut mitä Halla-Aho vaivaa, kun niin kovasti joutuusylkeä nieleskelemään.
- Anonyymi
en oo huomannu mut säätä en katso jos ei pimsa anne ja siinäki muuta ku säätä
- Anonyymi
Hänen ääni.....eikö matu osaa taivuttaa suomea..?
- Anonyymi
Persu persuilee kun ei muuta osaa.
- Anonyymi
Alkoholismi vaivaa kaikki yleläisiä. Savikkokin on juonut itselleen silmäpussit.
- Anonyymi
Savikko näyttää odottavan babya.
- Anonyymi
Pia onvähän spede!
- Anonyymi
Nainen ainakin rahjustaa tiskin ääreen kuin vammainen
- Anonyymi
Ehkä on kännissä.
- Anonyymi
Kaikkea ne persut kyttää.
- Anonyymi
Ainahan sen ääni on ollut tuollainen.
Sopisi hyvin seksilinjoille äänen puolesta.- Anonyymi
Aika nopeaan laukeaisi.
- Anonyymi
Piia on aika hottis..
- Anonyymi
Kenenkään ääni ja psyyke ei kestä jatkuvaa valehtelua.
- Anonyymi
Ei tuo mitään, mutta Antti Kuronen ääni,se on aivan surkea pillittävä, kuin pohjoiskoreassa jossa kaikki en kuuluu itkeä yhdessä.
- Anonyymi
Saman huomannut jo kauan sitten. Ihme, ettei itse ole huomannut. Todella häiritsevää. Koko ajan tekee mieli sanoa, että rykäise välillä, niin ääni kulkee.
- Anonyymi
Tulee mieleen että on juossut lähetykseen eikä ole ehtinyt tasoittaa hengitystä tjn, aika häiritsevää. Pasanen voisi myös miettiä miten kertoo kuolinuutisen ja tavallisen uutisen, hää paahtaa samalla ilmeellä hengästyneesti molemmat yhtä soittoa, häiritsevää sekin.
- Anonyymi
Vähän kierrätystä noihinkin hommiin virkistäisi menoa kummasti .
- Anonyymi
Vanhemmiten paikat kuivuu
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825117Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813656Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers73375SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun343093SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt612977SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412316Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1042266Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292127Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan752105Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922059