Tilanne päivitys Ukrainasta

Venäjän rulettaa edelleen. Minkäpä asialle Naton pikkupojat mahtaa :)
1105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Teki Nato Suomi USA yhdistelmä mitä tahansa niin Venäjä ei peräänny. Se nyt vaan on niin. Ihmismassa kun ei vielä edes ole tietoinen että tämä USA Nato tulee poistua Ukrainasta minne se tunki itsensä ennen 2014. Tässä syy miksi tämän sodan kestoikä tulee olemaan todella pitkä. Jos joku odottaa sen päättyvän tänään huomanna ensi tai seuraavina vuosina se erehtyy pahemman kerran

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Venäjän rulettaa edelleen. Minkäpä asialle Naton pikkupojat mahtaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu