Helsinkiläiset vihaa kepua? Kaikkonen suututti?

5165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mumssia

Äänestä

Kyllä niiiiiin moni muukin vihaa kepua. Joutais lopettaa turhana puolueena.

Äänestä
  • mooseksen perintö-eiku Sipilän perintö-maahanmuutto maalaiskomedia

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    mooseksen perintö-eiku Sipilän perintö-maahanmuutto maalaiskomedia

    otamma jaffaa

    Äänestä

Mistä puskasta me näin tyhmä puheenjohtaja oikein löydettiin?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://keskustelu.suomi24.fi/t/18619309/kaikkonen-ei-halua-helsingin-mallia-maakuntiin-katujengit-ym#comment-131109543

näillä mennään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu