Naiset, masturboitteko salaa kun mies kotona?

Anonyymi-ap

Runkkaatteko koskaan salaa mieheltänne niin että hän on kuitenkin kotona?
Saan liian harvoin, joten itse välillä sitten masturboin, vaikka en siitä haluakaan "jäädä kiinni". Vaikka toki seksin aikana muutoin voin hänelle kyllä kaiken näyttää.
Nytkin tekee mieli työntää dildo pilluun.

15

1491

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Killä masburtoin salaa mieheni ollessa kotona....juuri silloin kun kumppani nukkuu.

    • Anonyymi

      Tavataan, niin autan sua tuossa.

      • Anonyymi

        Useimmat nauttivat, kun saavat huomiota. Narsisti on valmis myymään itsensä huomiolle, vaikka sitten oman arvokkuutensa kustannuksella.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Useimmat nauttivat, kun saavat huomiota. Narsisti on valmis myymään itsensä huomiolle, vaikka sitten oman arvokkuutensa kustannuksella.

        Vaihda jo levyä idiootti


      • Se on aina öisin kun pillua alkaa tekemään mieli miestä.


    • Anonyymi

      Mieheni kyllä tietää aina kun yksin olen harrastan soolo seksiä. Heli

      • Mulla on nyt lusikka häpyjen välissä.


      • Anonyymi
        sarkka564 kirjoitti:

        Mulla on nyt lusikka häpyjen välissä.

        Ota lusikka sieltä ja juo mitä siihen on tullut.


    • Anonyymi

      Kyllä hyväilen itseäni vaikka mies on kotona. Olen jo 77 vuotias ja miestä ei enää kiinosta. Viime kerrasta kun meillä oli jotain mieheni kanssa on kulunut jo lähes 10 vuotta. Alkuun yritin että hän auttaisi minua sormin tai antamalla suuseksiä mutta kun sekään ei häntä kiinnostanut niin aloitin masturboimaan.
      Olen aina ollut aika seksuaalinen ja nautiskelen aika monta kertaa viikossa. Mieheni käy kaksi kertaa viikossa jumppaamassa ja silloin on hyvin aikaa. Saatan masturboida jopa kaksi kertaa peräkkäin. Muuten teen sen suihkussa tai kylvyssä. Välillä kyllä sängyssä kun mies nukkuu vieressä. Nauttikaa elämästä.

      • Anonyymi

        Mistäpäin olet, haaveissa ollut vanhempi mummu.


    • Anonyymi

      Mukava lukea kuinka 77 v toimii. Itse olen samassa tilanteessa oleva 70 v mies.

    • Anonyymi

      No en saa itse vaikka mitä sinne työntäisin tai mitä hinkkaisin, on miehen ostamia leluja laatikko täynnä. Ei yhtään mitään, täällä usein mainittu suihku samoin.

    • Anonyymi

      Ei tarvi salassa tehdä mitään. Mies katsoo mielellään. Ja jos ei ole paikalla, niin saa videoita tai facetimepuhelun.

    • Anonyymi

      Tykkää hyväillä ihteeni kun poikkis katsoo ja runkkaa, joskus laitan myös videoita.

      Sylvia 14

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      129
      2178
    2. Ajattelen sinua nyt

      Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu
      Ikävä
      26
      1758
    3. Vaistoan ettei sulla kaikki hyvin

      Odotatko että se loppuu kokonaan ja avaat vasta linjan. Niin monen asian pitäisi muuttua että menisi loppu elämä kivasti
      Ikävä
      12
      1339
    4. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      70
      1211
    5. Yritys Kannus

      Mää vaan ihmettelen, julkijuopottelua. Eikö tosiaan oo parempaa hommaa, koittas saada oikeasti jotain aikaiseksi. Hävett
      Kannus
      12
      1187
    6. Oletko täällä mies?

      Mitä mietit? ❤️ varmistan vielä, että onhan kaikki ok meidän välillä?
      Ikävä
      88
      1002
    7. Eikö ole jo ihan sama luovuttaa

      Meidän suhde ei ikinä toimisi.
      Ikävä
      83
      876
    8. Mies kadonnut

      Kukas siellä kolarissa on kadonnut
      Kolari
      17
      867
    9. Kuin sonnilauma

      Taas on Virkatiellä kova meteli keskellä päivää. Ei siinä kyllä toisia asukkaita yhtään ajatella. Tullaan yhden asuntoon
      Kuhmo
      16
      771
    10. Syrjintäskandaali Lieksan kaupungin johdossa

      Ylen valpas toimittaja kirjoittaa: Lieksan kaupunki kieltäytyi hyväksymästä Vihreiden venäläistaustaista ehdokasta Lieks
      Lieksa
      107
      701
    Aihe