Purra ärsyttää! Orpo ärsyttää!

Nämä ällötykset eivät edes viitsi vastata heille kohdisttettuihin kysymyksiin ?? Kyllä on Suomen asiat nyt huonosti tämän porukan johdolla !!
18199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Minkäs teet?! Ei näy auttavan tänne kirjoittelu.

Äänestä
  • Helkkari mikä akka tuo purra,eipä näy tosiaan vastaavan. No tyhmä mulkoilijahan hän on.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Helkkari mikä akka tuo purra,eipä näy tosiaan vastaavan. No tyhmä mulkoilijahan hän on.

    Halla ei antanut ristiturvalle puheenvuoroa koska akka vie äänen aina kun kitansa avaa.

    Äänestä

Mihin kysymyksiin se sinun Sannasi vastasi. Luikki pakoon aina.
Ryssänmielinen demari !

Äänestä
  • Onpas porukka tuolla ministeri aitiossa . Rydman naisten kaltoinkohtelija.

    Äänestä

  • Ei liikkunut eduskunnan tunnilta persupieni.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Onpas porukka tuolla ministeri aitiossa . Rydman naisten kaltoinkohtelija.

    Ja akat sen näköisiä kuin olisivat ryypänneet viikon.

    Äänestä

  • Ryssänmielinen demari? Taas päästi persu kunnon aivopierun.

    Äänestä

Ihmettelin itsekin miksei Purra vastannut yhteenkään hänelle kohdistettuihin kysymyksiin, liekö kissa vienyt kielen vai mikä on. Orpo nyt muutenkin ärsyttää, hyvä vaan kun pitää turpansa kiinni, valehtelee vaan enimmäkseen.

Äänestä

Mutta tietääkö demarit, että vitutukseen voi kuolla? Menkääpä vaikka sienimetsään ja tehkää hyvää sienikeittoa.

Äänestä
  • Kyllä se teillä on vitutus kuolema lähellä joka päivä.

    Äänestä

Onkohan persu Purraa kielletty avaamasta kuonoaan kun Allah aho ei antanut vastata vaikka moni sitä vaatikin Purralta. Nyt Orpo ja Andergreus on Purralle ärähtänyt niin Purran suu on tukiittu ette taas tule hallituskriisiä. Hillotolpista ei haluta luopua.

Äänestä
  • Hyppää kiikkuun, se piristää.

    Äänestä

  • Näin varmaan on

    Äänestä

Demarit OPPOSITIOSSA.

AAAhahahahah- hhaaaaahhahaaaa !!!!!!!

" mies ilman hevosta "
" kirvesmies ilman työkaluja "
" Ähly ilman kebabluolaa "

Äänestä
  • " köyhä ilman toimeentuloa"

    Purrapaska leikkas köyhiltä lapsiperheiltä.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    " köyhä ilman toimeentuloa"

    Purrapaska leikkas köyhiltä lapsiperheiltä.

    Asumistuet lähtee omistus asujilta ,rankat työttömyysturva ja sosiaali leikkaukset .On semmoinen matokuuri ,että tästä ei hyvä heilu. Ettei vain kävisi vielä itte toimeen panijoille ohrasesti.

    Äänestä

Siinä kaksi välittömästi maasta karkotettavaa kusimulkvistia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nämä ällötykset eivät edes viitsi vastata heille kohdisttettuihin kysymyksiin ?? Kyllä on Suomen asiat nyt huonosti tämän porukan johdolla !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu