Kaikki helluntailaset joutuvat helvettiin.
Ikuiseen tuliseen pätsiin, ilman armoa. Nahkanne käryää ja useat jumalistanne nauttivat siitä. Saatte mitä tilasitte, haha!
Kaikkin joutuvat helvettiin
4
219
Vastaukset
Oletko sadomasokisti?
- Anonyymi
Sinä et ole Jumala, joka antaa elämän ja ottaa elämän. Et ole taivaan portilla tuomitsemassa helluntailaisia, niin miksi kähiset palstalla asioista, joihin sinulla ei ole osaa eikä arpaa?
Yksi on lainsäätäjä ja tuomari, hän, joka voi pelastaa ja hukuttaa; mutta kuka olet sinä, joka tuomitset lähimmäisesi?
Viimeisenä päivä sinun pitää tehdä tili jokaisesta turhasta sanasta, jokaisesta pahasta ja ilkeästä postauksestakin!
KOROTAT ITSESI JUMALAKSI JA TUOMARIKSI! - Anonyymi
Aloittaja ateisti herjaa omaa palkkaansa entistä kuumemmaksi
- Anonyymi
Jokainen joka huutaa avukseen Jumalaa pelastuu.
Jeesus tuli pelastamaan meitä, Hän on Jumala ja Hän näkee meidän vaikeutemme.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634571KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?632854- 1492811
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492674- 241913
- 241801
- 301646
- 1741630
- 421342