Suomen pitäisi lopettaa kaikki

joka tämä tyhymä kansa vaan maanrakoon. Se muuten tapahtuu pian!!! WW!!!
574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Putin kiittää ja saa 1000 järvien maa lennosta.

Äänestä
  • Usotsie työ että myös hävitään tää sota ja kaik kuolee.'' Rokka Antero on etunimi

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Usotsie työ että myös hävitään tää sota ja kaik kuolee.'' Rokka Antero on etunimi

    Älä sie höpäjä. Sovat loppuu sotimalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Älä sie höpäjä. Sovat loppuu sotimalla.

    ;)))

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

joka tämä tyhymä kansa vaan maanrakoon. Se muuten tapahtuu pian!!! WW!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu