Tavio on suomalaisten tykkäämä ministeri

Hienoa työtä ja selkeää ajattelua. Jumala siunatkoon Ville Tavion polkuja.
698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hullut vasurit miettivät vain homostelua, vaikka on sota käynnissä.

Äänestä
  • Ei ne mieti mitään, ne on vaan ehdollistettu mölisemään pervouksien puolesta ja triggeröitymään joukkoon taikasanoja.

    Äänestä

  • Oman kokemukseni mukaan homoista ovat eniten kiinnostuneita uskovaiset ja persut.

    Äänestä

Oikein muuten mutta Aatu siunaa !

Äänestä

Pitäisi kylläkin sanoa "sus siunatkoon mikä äijä"

Äänestä

Tavio on ykkösluokan viiripää! Näillä ulostuloilla pilataan Suomen kansainvälinen maine!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hienoa työtä ja selkeää ajattelua. Jumala siunatkoon Ville Tavion polkuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu