Persujen ylipitkät työmatkat aiheuttamassa kovan ongelman

Tuprutteluautoilla ajelu muuttaa ilmastoa. Nyt on Suomeen tulossa hurja tuplamyrsky.

Persut pitäisi pakottaa ostamaan sähköautot.
3114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Persulla on hermot tapissa ja niitä saa väistellä kun eivät osaa käyttää rattia ja tukkivat kaikki tiet ja muut ja parkkipaikatkin, yheltä menihermot kun joutu paniikkiin tukki kaksi ajokaistaa ja ei osannut väistää, oli pakko ajaa vaan hymyssä suin hänen ohi :DDD

Äänestä

Sopii, mutta silloin myös viherpunikit pakotetaan TÖIHIN.

Lähdet, edelleen sairaalaan tai vanhainkotiin pesemään potilaita.
Palkka brutto on 1.000 e / kk.
Työetuna voit huuhtoa pölyt ja hämähäkinseitit itsestäkin.

Äänestä

Kunhan vouhottojat opettelisivat muuttamaan säätilan, ja sitten vasta alkaisivat ilmastoa muuttamaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuprutteluautoilla ajelu muuttaa ilmastoa. Nyt on Suomeen tulossa hurja tuplamyrsky.

Persut pitäisi pakottaa ostamaan sähköautot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu