Varokaa liikaa kännykän tuijottelua. 5 g säteilee ja aiheuttaa syöpää kuten itselläni, sain kilpirauhas-syövän. Mistään muualta en ole saanut säteilyä kuin kännykästä.
Kännykän säteilyvaarat
6
180
Vastaukset
- Anonyymi
Asutko Suomessa?
Onko radon-tuttua?
Mites cesiumit Chernosta 1986?
Vai että et oo säteilyä saanut? - Anonyymi
Muskin starlink -satelliitit säteilyttää koko ihmiskunnan. Tai ainakin heidät jotka ottivat koronarokotteet sillä ne sisältivät genettisen koodauksen joilla ihmisille rakennettiin soluihin pieniä antenneja vastaanottamaan Muskin säteilyä.
- Anonyymi
Mut avaruues nei leiju !!? +
- Anonyymi
Mut kun häpee ei nopee, nii ku aattelet nii osaat varooo, etkä uso valtametia tns, + + +
- Anonyymi
Siis poistitteko lyhyen asiallisen viestin?! Ja nämä muut saavat olla täällä, vaikka olisi mitä roskasisältöä ja nimittelyä. Muutkin viestit ovat poistuneet viime aikoina. Sensuuri kiihtyy ja kiihtyy. Turha profiloida ihmisiä joilla ei ole mitään tekemistä pahimman roskan kanssa tai ei ole venäjämielinen. Tämä on kuitenkin teoriapalsta, ei faktapalsta. Teille käy itselle täysin samanlailla jatkossa, eli joku sensuroi sensuroijien viestejä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1831536
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1961367Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431119Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43823- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30701Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36681
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20640Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617