Iso käänne Yhdysvalloissa !

Wokeilmiö Hiipuu ! Kansalaisten järki palautunut . Hyvä uutinen Suomellekin .
5112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvä . Mieki ollut varpaillani ja ei oo nyt yhtään uskaltanut raiskailla .

Äänestä
  • Tämähän oli eri liike tämä oli shetoo liike jota sinä siis pelkäät.

    Äänestä

Suomi 10v jäljessä näissä asoissa eli meillä on woke huippu vasta tulossa 5 vuoden päästä eli juhlat voit perua woke lisääntyy suomessa vaan tulevina vuosina.

Äänestä
  • Tässä sitä käännettä, kerrakseen:

    The Gunfighter (Best Short Film Ever)

    Äänestä

  • Ei se toimi tässä. Some määrää sen syklin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Wokeilmiö Hiipuu ! Kansalaisten järki palautunut . Hyvä uutinen Suomellekin .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu