Tuossa selailin nettiä.

Joskus Suomen naiset lauloi isänmaallisia lauluja, ei ole kauniimpaa ääntä maailmassa. Mitä tapahtui?
393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jänskä juttu on, että yksikään mies ei ilakoi saavutuksistaan, ellei joku nainen tunnusta niitä. Näin se vaan on. Hyvä tai huono, en tiedä.

Äänestä
  • Minä olen kännännyt kolme päivää, mutta kuitenkin sinä onnistuit voittamaan... Mikä ihmeen juttu tuo oli?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joskus Suomen naiset lauloi isänmaallisia lauluja, ei ole kauniimpaa ääntä maailmassa. Mitä tapahtui?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu