Ei maailma kestä enää toista näin tyhmää ja epäpätevää hallintoa USAssa. Pitkälti juuri USAn ja sen vasallien rakentamat ruutitynnyrit alkaa poksahtelemaan pitkin poikin maailmaa, ja USAn nykyhallinto on täysin kyvytön estämään tätä. Ei USA tuota halua, mutta tyhmyyden ja epäpätevyyden myötä kyseinen lopputulos olisi Bidenin politiikkaa suoraan jatkavan Harrisin voiton myötä vääjäämätön.
Jos Kamala Harris voittaa niin se on sitten siinä.
Anonyymi-ap
9154
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sitä aseteollisuus haluaa.
Rtummppu tulee ja tekee superdiilin Putinin Kaa . Suomikin boi jatkopeleissä olla sitten Persuputinland valtio .
Trump voittaa ensi kuun pressa vaalit niin se tulee menemään
Jos voittaa niin se tulee olemaan Euroopan tuho!! Trumpin paska kun ei välitä euroopan turvallisuudesta pätkääkään, lisäksi veljeilee Putlerin kanssa!
Miksi välittäisi euroopasta ?
Trumin kausi on vain 4v ei siinä ajassa eurooppa tuhodu vähän on liian isot harhat monella teistä. Ukrinakin on vielä pystyssä vaikka putin hyökännyt sinne aseelisesti jo 3 vuotta putkeen.
Trump on putinisti eli veljeilee nykyajan hitlerin/stalinin kanssa!! Joten mielummin Harris kuin Trump presidentiksi!
Mielikuvitus dollarit lentää ympäri maailmaa
Velkakattoa nostetaan