Äsken uutisissa taas täydet kierrokset päällä.
Onko Sofia Virta aina noin kiihtynyt?
Anonyymi-ap
29424
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
syntymävammainen, sopii siis vihreiden johtajaksi.
Heilläkin vai, eikä tuota vaadita Persu johtajilta.
Mainoskessakin sanotaan kenestä vaan.
Onko se sängyssä yhtä kiihtyvää sorttia - vai onko se pelkkä lahna ?
Ylämäessä pitäisi polkea seisaaltaan.
Ei ole ihme jos kiihtyy kun hallitus tekee pelkkää tuhoa.
Eihän noita Toopeja saa tajuamaan että päin helvettiä tämä maa näillä toimilla menee.
Ovathan he saaneet kasvua, leipäjonoissa, työttömyydessä ja velan oton määrässä.
Kiittäkää vihreitä oma maa ajettu demareiden kanssa viherhömpällä köyhyyteen.
Koko Eurooppa tuhottu vasemmistopolitiikalla.
Hyvin sanottu.
Kuulostaako Suitsuki PV:ltä (75cc läppä pytty / 18m Dellortto / tehoputki / 15-piikin eturatas) max kiihdytyksessä?
Typykkä ottaa ylikieroksia ja luulee että sillä saa vihreiden kannatuksen nousuun. Vihreitä kannattavat eloapinat ja muutama samanmielinen tomppeli eli noin 7-8 % :ttia äänioikeutetuista valtiollisissa vaaleissa. Saksassa vihreiden suurin saavutus oli ydinvoimaloiden alasajo nyt Saksan kansantalous on taantumassa joka myös vaikuttaa Suomen vientiteollisuuteen. Eli vihreiden takia Saksa oli Putinin kuristusotteessa halvan kaasun sekä öljyn takia. Vihreiden takia Saksassa äärireunan puolueet nyt menestyvät sillä teollisuuden energian tarvetta ei pystytä tyydyttämään auringo-ja tuulivoimalla vaan lisäksi joudutaan ostamaan markkinahintaista nestekaasua.
Ei ihme, että vastakkainasettelu lisääntyy, kun katsoo Virran tapaisten politiikkojen puheita , ja käytöstä.
Olen lopettanut eduskunnan kyselytunnin katselun, juuri riitelyn takia.
Ei tavalliset kansalaiset riitele keskenään. Toivottavasti politiikot lopettavat huonon esimerkin näyttämisen.
Kuin teini-ikäisen käytöstä tuollainen.
Onkohan tullut joku gallubbi jossa vihreät saavat 3,% äänistä? Kyllä pikkulikka otti uppoavan laivan hoitoonsa kun alkoi vihreiden puheenjohtajaksi?
Virran puoluehan kieltää kaiken sovittelun, mm. perheriidoissa. Haluavat vastakkainasettelua ja unohtaa kaiken anteeksiannon. On ollut varmasti miellyttävä henkilö sosiaalityöntekijänä. Virtahan oli myös halunnut karhuryhmään jäseneksi. Oikein lämmin ihminen!
Voi, voi. Ei ihmisen mieli, pää, kestä moista äärirajoillaoloa😟
äärivasemmistolaisia "asiantuntijoita" viherpunaisia ekoterroristeja jne esittelevä Yle kuriin nyt
allekirjoita aloite
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/14101
Kyllä voi aistia, miten sylki lentää.
Oikeasti. Käytöstavat uupuu.
Eikä Ymmärrä, että Samat ongelmat koko Euroopassa.
Maahanmuutto on Kallista, ja Kannattamatonta!
Koska vaativat laskelmat maahanmuuton kuluista, ja tuloista???
Vihreissä pitää suu vaahdossa mesota ja huutaa. Virta on kuin myrskynmerkki.pelottavan oloinen.
Millainen on sitten kun on menopaussi. Karmeaa touhotusta ilman päämäärää.
Pössyttelijöillä on aina kierrokset tapissa.
Johan tuo vanhenee ennenaikojaan, kun on aina pahalla tuulella.
Löytyyköhän miestä, joka kestää muutaman kuukauden Sofiaa.
Sofia on turkulainen tai alunperin Kaarinasta ja sieltä alueelta olevat ihmiset ovat melko mulkeroita.
Hyvä että on tuoretta voimaa, kyky ja persujuntit käyvät hitaalla.
Vihreät kaipaisi enemmän älykkyyttä ja harkintakykyä kuin näitä vihaisia nuoria naisia, joita myös feministeiksi kutsutaan.
Valepsykoterapeutti tarvitsisi ammattilaisen apua?
Hiukan voisi rauhoittua.