Punavasurit tuhoaa suomen

se alkoi 1918- ja jatkuu edelleen maailman tappiin!!!
10151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

-2060

Äänestä

Eihän ne edes ole hallituksessa Haloo pahvi , äärioikristo natsit nyt hallitsee !

Äänestä
  • sanoo työtön, vassari-luuseri...hahahaah...päivän paras-

    Äänestä

Kyllä näin on, suljetulle , jokainen.

Äänestä
  • Tee kansalaisaloite :)

    Äänestä

Oletko rassukka huomannut, että hallituksessa on kokoomus, persut, kd ja rkp. Ne ovat tuhoamassa kaiken. Ei ole punavasuria hallituksessa ollenkaan. Mikä se nyt sitten onkaan.

Äänestä
  • Voi ressukkaa, tarviiko siellä hallituksessa ollakaan. Punikilta onnistuu suomen alasajo ilmankin.

    Äänestä

Puolet kansasta ei kannata hallitusta. Semmoista se on. Demokratiassa.
Nyt vallassaolevien kannattaa tehdä niitä hyviä asioita, joita on tullut luvattua ja keskittyä siihen!

Äänestä

Elokapinalaiset plus heitä komppaavat vanhiukset joiden ullakolta on valo loppunut ovat riskitekijöitä jopa yhteiskunnan tuhoon mahdollisia

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

se alkoi 1918- ja jatkuu edelleen maailman tappiin!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu