Kun pankit sulkivat ovensa, ja "palvelut" - siis itsepalvelu - siirtyi verkkoon jokaisen itsensä tehtäväksi, on päivän selvää, että varsinkin paniikkiaikoina kansa joutuu asioimaan pankeissa, koska rahat loppuivat !
Siitä vain on kyse , mutta natsit yrittävät nämäkin jutut johdatella "venäjän tekosiksi", aiii vittu noita suomen porrrvareita, kauanko jaksatte uskoa noita kusiaisia !!!
Jotka vedättivät teidät VELKA-ansaa, "työvoimapula"-valheillaan !!!
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18668693/puhallus-suoritettu-quottyovoimapulatkinquot-siis-ohi--jopa-hoitureistakin-saatikka-sopuleista--(haans)
t. svt
Ei ole "palevelunesto-hyökkäyksiä " Jälleen porrrrvari juonittelee pimittääkseen oleellisen
2
152
Vastaukset
- Anonyymi
Nordea sulki viimeisimpänä suurista pankeista palvelu-konttorinsa, joten ei ole mikään ihme, että pankkiin muista siirtyneet asiakkaat vittuuntuivat ja haluavat saada rahansa , kun pankki sulki kylmäkiskoisesti ovensa !
Mutta, porrrrvari-koneisto on yksissä tuumin tottunut valehtelemaan, sillä niillä ei totisesti ole teidän etu mielessään, juoniaan punoessaan ! - Anonyymi
Porrrvarit selittelevät päivästä toiseen - nytkin juuri porrrvarikanavalla - "kyberhyökkäystä" pankkiinsa, vaikka kyse on vain asiakkaiden tarpeista, asioida pankissa. Maailman "onnellisimmathan" ovat pahassa taloudellisessa ahdingossa.
Porrvarin sepittelyiden taustalla on syvenevä LAMA, jonka peittelivät teiltä jo aiemmin, massiivioperaatiollaan:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16318307/virus-vaiko-sittenkin-jarjestelma-romahdus-nro2-
MUISTAKAA; että pankit lukitsivat itse ovensa ja sulkivat konttorinsa, koska ette tarvitse enää rahaa, koska teillä kuspiäillä on VAIN VELKAA !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa
En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod213411- 162312
Seiska: Anne Kukkohovi myy pikkuhousujaan ja antaa penisarvioita
Melko hupaisaa: https://www.seiska.fi/vain-seiskassa/ex-huippumalli-anne-kukkohovin-amerikan-valloitus-vastatuulessa-myy3731957Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost2371874- 311557
- 271541
- 301445
Kulujen jako parisuhteessa
Hei, miten teillä jaetaan kulut parisuhteessa? Työttömyyttä ja opiskelua tulee omalla kohdalla jatkumaan vielä jonkin ai671192- 141057
- 641049