SUOMEN TERVEYDENHOITO ON PRSSTÄ, KERTOVAT TOSASIAT;

https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/a/7538dcc5-8eff-4963-8574-c19dd83297e6

Näitä esimerkkejä on jo liikaa.... lääkärit nauttivat vain suurta palkkaa, eivät oikein muuta....
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näin on. Potilas on unohtunut ja potilas on se ainoa syy, miksi lääkäriä tarvitaan. Täytyy todeta että lääkäreitä on niin tyhmiä että kotilääketiede on otettava käyttöön. Myös google lääkäri on riittävä. Sit kun henki lähtee niin se lähtee. Parempi ilman tyhmää lääkäriä kuin sen aikana.

Äänestä

Oikeisto on aina halunnut yritysten hoitavan terveydenhoidon , USA n. Mallia haluavat .

Äänestä

Sanna teki sysipaskan soten.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/a/7538dcc5-8eff-4963-8574-c19dd83297e6

Näitä esimerkkejä on jo liikaa.... lääkärit nauttivat vain suurta palkkaa, eivät oikein muuta....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu