Helvetin hyvä ,että lakko jatkuu.

Helvetin hyvä ,että lakko jatkuu. Vedet ovat jo huomattavasti puhdistuneet. Ilma raikastunut. Toivottavasti tämä johtaa useiden tehtaiden sulkemiseen Suomessa.
2265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tärkeintä vientiteollisuuttansa tarvitsee??? Suomessahan eletään toisiamme palvelemalla ja raha tulee Suomeen taivaalta sataen.

Äänestä
  • tupu osti mehulsin hupulta eurolla ja hupu osti lupulta ja lupu taas tupulta.sitten he katsoivat tiennanneensa kolme eetä mutta riidan jälkeen käsittivät kierrättäneensä yhden egun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilma&vesi puhdistuuuuuuu kirjoitti:

Helvetin hyvä ,että lakko jatkuu. Vedet ovat jo huomattavasti puhdistuneet. Ilma raikastunut. Toivottavasti tämä johtaa useiden tehtaiden sulkemiseen Suomessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu