Naiset voittaa!!
Perhe on naisten!!
Miehet pois perheistä!
Naisille täysi valta.
Lapset ovat naisen!
Juhlitaan Naisten Perheiden Oikeuksien päivänä maailman naisten voittanut yksinoikeus!
Onneksi olkoon!
Naisten Maailman järjestö juhlii isittömiä parheitä
5
182
Vastaukset
- Anonyymi
Nykynaisten kärsimys ja ahdistuneisuus on yksinkertaisen yhtälön syytä, pahinta mitä varhaiselle voi tapahtua on että hän saa mitä tahtoo. Naisten vapaus on länsimaalaisuuden ongelmien aiheuttaja.
- Anonyymi
Ai että sentään mitä provokaatio. Uuuu.
Mikä on "varhainen" tässä asiayhteydessä? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai että sentään mitä provokaatio. Uuuu.
Mikä on "varhainen" tässä asiayhteydessä?Sä oot femakkotyperys niin et sä voi ymmärtääkään. Mutta älä välitä, voitte sitten teidän valkovuotoyhteisössänne yhdessä miettiä että mitähän se kaveri oikein tolla tarkoitti?
- Anonyymi
Ei naisten vapaus mikään ongelma ole. Olkoot niin vapaita kuin haluavat, mutta maksakoot touhunsa itse. Feminismin varjolla on turha tulla vaatimaan mitään.
- Anonyymi
Ei se iso vika tarvi olla jos se on yläkerrassa. Voimia sulle....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163401
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202156En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321905- 181871
- 821798
- 261582
- 291430
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361387Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111324