Trump on voimakkaampi kuin Harris

Harris on Israelin vastustajaksi paljastunut:

https://www.tv7.fi/arkki/tv7-israel-news/_p99902/

Ohjelman loppupuolella oikeistonaisen juutalaisen israelilaisen todistus Harrisista.

Liekö islamin asialla Harris?
13250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

trump johtaa 177-99 ja voittaja on se joka saavuttaa 270 electrolal votesia.

gay, gay, gay.

Äänestä
  • 178-99 eikä Harris saa enää tuota aukkoa kiinni.

    Donaldista tulee pressa taas.

    Äänestä

Ojareksen ohjelmassa luki Martti profetian jossa Kamalasta nähtiin tulevan presidentin.

Äänestä
  • Harris on jo varapresidentti.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Harris on jo varapresidentti.

    Mutta presidentti piti olla, pääjohtaja, ei varamies.

    Homo Stella

    Äänestä

  • Martti lukee koko ajan ei toteutettava ennustusta

    Äänestä

TRUMP 199- HARRIS 99 tässä vaiheessa.

Oi TRUMP.

Huono Ukrainalle ja Suomelle kulemma mutta hyvä Israelille ja se on tässä tärkeintä.

Shalom Israel from Finland.

Äänestä

Hellarit fanittaa Trumppia ihan homona!mutta ei mikään ihme,samanlaisia mieleltään kun ovat.

Äänestä

Raamatussa on : ETELÄN KUNINGATAR nousee tuomiolle tätä sukupolvea VASTAAN.

Harris on tuo Etelän Kuningatar. Trump on puolestaan sukupolvemme viimeinen toivo. Kääntymykseen. Jos kuulemme Trumpia niin ehkä Jumala sallii sukupolveamme hänen kauttaan kääntyä.

Mä koen että Trump on Ilmestyksen kuudes trumpetti joka tuhoaa 1/3 osan ihmiskuntaa ja avaa tien idän KUNINKAILLE mukaan 10 kruunuiseen Ravana petoon.
Harris puolestaan on seitsemäs trumpetti joka voisi tuoda Jumalan valtakunnan tulevaisuuden toivon maailmaan. Nyt on Jumalan valtakunta ja HÄNEN VOIDELTUNSA VALTA. Tuo voideltu olisi Kuningas Charles III.

Äänestä

Ilm. 13:3

Ja minä näin yhden sen päistä olevan ikäänkuin kuoliaaksi haavoitetun, mutta sen kuolinhaava parantui. Ja koko maa seurasi ihmetellen petoa.

Äänestä

2. Tess. 2:4 tuo vastustaja, joka korottaa itsensä yli kaiken, mitä jumalaksi tai jumaloitavaksi kutsutaan, niin että hän asettuu Jumalan temppeliin ja julistaa olevansa Jumala.

Äänestä

Ilm. 13:4

Ja he kumarsivat lohikäärmettä, koska se oli antanut sellaisen vallan pedolle, ja kumarsivat petoa sanoen: "Kuka on pedon vertainen, ja kuka voi sotia sitä vastaan?"

Äänestä

T on vaimonsa pettäkä monesti eronnut

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Harris on Israelin vastustajaksi paljastunut:

https://www.tv7.fi/arkki/tv7-israel-news/_p99902/

Ohjelman loppupuolella oikeistonaisen juutalaisen israelilaisen todistus Harrisista.

Liekö islamin asialla Harris?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu