Sitä vaan, jotta oikein hyvää siittäjänpäivää kaikille siittäjille.
Sunnuntaina vietetään SIITTÄJÄNPÄIVÄÄ
Anonyymi-ap
6431
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kiitos, kiitos...Näin isänä, tämäkin titteli kuulostaa ihan hyvältä.
Näin se maailma muuttuu, kun isät ovat vain siittäjiä.
Kiitos tästä uudistuksesta kuuluu ehdottomasti vihreälle puolueelle.
Suomi on tällä hetkellä syvällä suossa, mutta ei hätää
meillä on pätevät päättäjät, jotka näillä hyvillä päätöksillä nostavat Suomen uuteen nousuun.
Höpön höpön!
Siittäjän päivä on joka päivä, kunnon siittäjä on aina valmiina, pienikin tilanteen poikanen voi poikia, siis siitoksen sekä ehkä jopa lapsen.
Mitä uskomattomimmissa paikoissa ja tilanteissa on mahdollisuuksia, kun mies on siisti, kohtelias ja tietenkin, pitää olla puhelias, tosin usein hyvin vähäisetkin sanat voi riittää.
Nimimerkillä: "kokemusta riittää".
Tuonkin olen ottanut vakavasti, mutta vakavasti siittämisen ottaminen ja siihen pääseminen, ihmispopulaatio on aikansa elänyt, se on täysin sairas, amerikasta levinneet sairaat maailman katsomukset ja tavat ovat tuhonneet ihmiset. Enää ei ole muuta toivoa kuin että jokin tapahtuma tappaa suurimman osan ihmisistä, sen jälkeen pääsee pieni joukko aloittamaan alusta vähäisillä resursseilla, josta syystä on keskityttävä vain tärkeisiin asioihin, esim. mistä saadaan tämän päivän ruoka, mistä turvallinen suoja seuraavaksi yöksi.
Miettikääpä, luin juuri otsikon "13 miljoona näki ihmistä näki vilahduksen paljaasta takapuolesta. Niinkö, onko todella loput maailman väestöstä eläneet näkemättä takapuolta? Vain sairas journalisti voi kirjoittaa tuollaisen otsikon.
No, ehkä sen on todennut myös uusi presidenttimme, oli näet myös otsikko, että hän on puhunut vain yhden asian olevan tärkeä, se mikä asia, sillä ei ole väliä, koska hänen teesinsä kolmesta asiasta on myös aivan tyhjänpäiväiväistä pölinää. Näitä voi verrata siihen kun oli se jokin, hyvin tärkeänä pidetty mies, kunnes joku keksi että tuulihan siinä heiluttelee tyhjiä housuja.
Hyvää isänpäivää kaikille
Kiitos kiitos.
Hyvää alkuunpanijan päivää kaikille siittäjille.