Vaatimusta sanomista valitusta

Anonyymi-ap

Minulle on sattunut ja tapahtunut, enkä ala avata sen koommin ja mitä milloinkin on tapahtunut.

Mutta aiheeseen liittyen kysyisin että miten voisin oman alueeni sosiaaliterveys-yksiköltäni vaatia että yhdellä tietyllä lääkärillä en missään nimessä enää asioisi missään yhteydessä?

Tämä kyseinen lääkäri toimi kanssani anteeksiantamattoman huonosti ja asiattomasti sanoissaan ja toimissaan jotka johti omalla kohdallani täysin anteeksiantamattomiin asioihin joista kärsin tavalla ja toisella koko loppuikäni.

En näe mitään hyötyä enkä apua valituksen tekemisestä kyseisestä lääkäristä oman alueeni sosiaali&terveys yksikölle koska suurin todennäköisyys on että "sosiaali&terveysherrat" valitusta käsitellessään eivät vain uskoisi minua ja laittaisivat kaiken vain minun omaksi syykseni.

Mutta niin kuin alussa sanoin minulle riittäisi pelkkä vaatimus sosiaali&terveys yksikölleni vain siitä että kyseinen lääkäri ei enää koskaan hoitaisi mitään asiaani missään yhteydessä!

1

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos aloittaisit sillä, että otat yhteyttä yksikköön, ilmoitat, ettet halua juuri kyseistä lääkäriä enää tavata.
      Katsot mitä he vastaavat, ja jatkoa sitten sen jälkeen, jos tarvitsee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minja Koskela: Ei se väärin ole jos ei halua tehdä töitä

      kyllä tukien varassa saa elää vaikka koko ikänsä. Tää on tätä äärivasemmistolaista ajattelua.
      Maailman menoa
      138
      5659
    2. Kysymyksiä paIstavasemmistoIaisiIIe

      Mistä johtuu teidän kroonisesti negatiivinen, synkkä, katkera ja kateellinen mentaliteetti? Milloin olette viimeksi aido
      Maailman menoa
      71
      3206
    3. Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin

      Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin, Ähtärin eläinpuisto tiedottaa. Yritykset ovat t
      Ähtäri
      89
      1695
    4. On se tullut jo ihan kaikilta osin selväksi

      Ei tämä meidän juttu tule koskaan etenemään.
      Ikävä
      123
      1133
    5. Montako naista

      On menossa mun lisäksi?
      Ikävä
      15
      1094
    6. Tässä on sielunkumppanisi postilaatikko

      Laita postia sielunkumppanillesi 💌❤️
      Ikävä
      55
      962
    7. Jäänmurtajan kauppa oli kuin olikin SANNA MARININ ansiota

      "Lähteiden mukaan Trump käytännössä päätti asiasta 2. lokakuuta 2019, jolloin Washingtonissa juhlistettiin Yhdysvaltain
      Maailman menoa
      73
      936
    8. Koska me aloitetaan meidän loppuelämä?

      Oisko jotain ehdotuksia....
      Ikävä
      53
      902
    9. Rekkautumispakko olisi hyvä...

      Kirjoittajat saisivat kasvot ihan eri tavalla. Mitä olet mieltä moisesta?
      Sinkut
      157
      825
    10. Olet edelleen uskomaton

      Halusin vain kertoa, että olet edelleen mielessäni pysyvästi. Anteeksi, etten saa ajatuksia irti sinusta. Olet... niin p
      Ikävä
      27
      815
    Aihe