Kiva laueta talvipakkasella housuihinsa.Jäätynyt
töhnä tuntuu varmaan mukavalta seuralaiselta.
töhnä tuntuu varmaan mukavalta seuralaiselta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kuulemma suuri hyökkäys alkamassa Kurskissa.
Varmaan adrenaliini virtaa niin paljon ettei tunnu.
Niille on syötetty jarrua,hyökkäyksen alussa saavat perventiiniä.
Tuontakia kannattaa hyökätä. pääsee sitten raiskaamaan jonkun ukrainalaisen flikan.Raadollista touhuu tietysti mutta ei noiden tuloilla pimppii irtoisi ainakaan markkina taloudessa.
P-Korealaiset raiskarit varmasti tykkää Ukrainalaisesta lihasta
Tekiköhän se Pohjois-Korean lihapulla kovinkaan viisasta päätöstä, kun lähetti sotilaita Venäjän avuksi? Nyt ne pääsevät siellä ulkomaisten paheiden makuun 😁
Kimi lähettää rintamalle tarvittaessa naiset ja lapset jos Putin pyytää. Ihmishenki on halpaa molemmissa maissa.
Kimi ottaa kuitenkin sen riskin, etteivät nämä Venäjälle lähetyt soltut enää halua palata Pohjois-Koreaan. Venäjällä kun on kaikista vioistaankin huolimatta siedettävämmät olot kuin Pohjois-Koreassa.
Vaan mitäs sitten tapahtuu kun näkevät netissä kokkiohjelmia !