Jumala jättää Suomen...
Jumalan Sana ei enää asu Suomessa, eikä Jumala jätä Pyhää Henkeä tänne jumalattomille. Täältä viedään pois kristittyjä, uskon kautta vahvan uskon saaneita sekä niitä, jotka ovat pienestä pitäen saaneet vahvan kristillisen kasvatuksen uskossa Jumalaan.
Loput on jätetty ihmisen paholaiselle. Suomi ei selviä enää kauaa. Vanhat viedään pois, jossain vaiheessa kaikki on poissa ja uusia ei enää näy. Emme hyväksy ateistien, homojen ja ei-kristittyjen erilaisia mielipiteitä. Unohtakaa olemassaolonne Suomessa, te pahat ihmiset. Kuluttakoon ateismisi sinut kuolemaan ja tuhoon...
Kristuksen nimi on kielletty Saatanan suomalaisissa kouluissa. Kristuksen nimi on kielletty kristityiltä joidenkin saatanallisten ateistien takia.
Jumalan Sana Kristuksessa ei enää anna armoa Suomelle, ja se on aika ateistinen Suomi. Lupaan teille, että ilman uutta aikaa, joka kuuluu Kristukselle, ette parane. Tämä kansakunta tuomitaan tällä hetkellä ja tietysti se päättyy tuhoon. Tämä Suomi ei kielenä ja kansana enää kelpaa Kristukselle. Isän, Pojan ja Pyhän Hengen nimessä Suomi ja sen ateistit häviävät ja tuhoutuvat kansana. Paitsi ne, jotka ovat vahvoja uskossa ja näkevät Jumalan. Nämä kristityt tuodaan suoraan Jumalan luo.
Spiritus Sancti ja Jeesus Kristus, Salvatore..
ANGELUS DEI
VERBATUM DEI
ATEISTI SUOMELLE, JOKA EI YMMÄRRÄ MITÄÄN... TEIDÄN ROSKA KIELENNE...
Anonyymi-ap
1
81
Vastaukset
- Anonyymi
No mutta tuohan on hyvä suunnitelma.
Jumalasta onkin ollut ihmisille kohtuuttomasti riesaa, ainakin jos raamattua yhtään uskoo.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p586652Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3485733Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1715355Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1505133Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204380Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite463065Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202866Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282677Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32648- 792306