Tiina Leivo/Alaluomileikkaus

Anonyymi-ap

Onko kenelläkään kokemuksia silmäkirurgi Tiina Leivosta? Kuulisin myös mielelläni suosituksia muista silmäkirurgeista tai luomileikkauksiin erikoistuneista plastiikkakirurgeista, jotka on tehneet onnistuneita ala-tai yläluomileikkauksia. Kaikki kokemukset leikkauksesta toipumiseen ja lopputulokseen otetaan kiitollisena vastaan

3

1058

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kävin Tiina Leivolla ala-ja yläluomileikkauksessa. Olen osittain tyytyväinen leikkaustulokseen, arvet on huomaamattomat ja toipuminen oli erittäin nopee, mutta mielestäni Tiinalla on hyvin konservatiivinen lähestymistapa, mielestäni jopa liiankin. Yläluomien päällä on edelleen paljon ihoa ja rasvaa.

    • Anonyymi

      Kävin Tiinalla konsultaatiossa ja oli ihana ihminen. Mietin onko yläluomileikkaus parempi tehdä silmäkirurgilla vai plastiikkakirurgilla.
      Tiina vaikutti todella osaavalta ja rauhalliselta.

    • Anonyymi

      Minulla on monta ystävää, jotka Tiina on leikannut ja he ovat tyytyväisiä ja kovasti suositelleet häntä. Luomet ovat kauniit ja arvet huomaamattomat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      204
      11853
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      29
      8208
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      58
      6266
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      172
      5184
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      51
      4938
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      47
      4492
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      116
      4408
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      118
      3890
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      81
      3383
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      51
      1897
    Aihe