Luuletko että KOLMEN PÄIVÄN KOTIVARA mukamas riittää johonkin?

Ja mukamas kolmen päivän käteisvara riittäisi?

Mihinkään ei riitä.
4125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

EI taida tarvita varautua ollenkaa kun ydin pommit tekee selvää jälkeä .

Äänestä

menkää sotahullut ukrainaan katsomaa jälkiä .

Äänestä

Minulla vessapaperivarasto riittää kuukausia kohtuullisella käytöllä.

Äänestä

No se nimensämukaisesti pitäs riittää kolmeksi päiväksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja mukamas kolmen päivän käteisvara riittäisi?

Mihinkään ei riitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu