Vasemmistolaisten jutuissa ei yleensä ole päätä eikä häntää

Kirjoittelevat tänne täysin järkeä vailla olevia juttuja, joista kyllä huomaa että sitä älyä ei ole suotu, ja luultavasti mielenterveyskin heittää.

Mikä ihmeen tarve vasemmistolaisilla on munata itsensä, näyttämällä kuinka tyhmä on?
394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Syrjäytyneitä ressukoita, jotka hakee täältä seuraa.

Äänestä
  • Jännä nähdä montako kertaa jaksat tänään vastailla itsellesi.

    Äänestä

Mikä ihmeen tarve sinulla oli munata itsesi?
Olisi ollut parempi olla hiljaa...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kirjoittelevat tänne täysin järkeä vailla olevia juttuja, joista kyllä huomaa että sitä älyä ei ole suotu, ja luultavasti mielenterveyskin heittää.

Mikä ihmeen tarve vasemmistolaisilla on munata itsensä, näyttämällä kuinka tyhmä on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu